Procesní inženýr

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Odry

Pro našeho klienta z oblasti gumárenské výroby, hledáme vhodného kandidáta na pozici!

POPIS POZICE

· Zpracování potřebných technických podkladů

· Provádění a hodnocení technologických zkoušek u nových nebo upravených směsí a materiálů

· Spolupráce při navrhování konstrukčních úprav strojů

· Instruktáž a školení u nově řešených strojů a technologií

· Návrhy nápravných opatření

PROFIL KANDIDÁTA

· SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření

· Znalost AJ – alespoň B1

· Praxi na obdobné pozici- výhodou

· Ochota učit se a rozvíjet se

· Zapálenost pro obor

NABÍZÍME

· 5 týdnů dovolené

· Bonusy ve formě odměn 2x ročně

· Profesní i osobní růst

· Další benefity (příspěvek na dopravu, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění…)

Místo pracoviště: Odry
Nástup: dohodou

Splňujete výše uvedené požadavky a zaujala Vás pozice? V tom případě zašlete životopis na email. Budeme Vás kontaktovat v nejbližších dnech.

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz