Javista bude v Brně bohatě odměněn!

Aktuálně hledám 4 javisty se zkušeností s J2EE , kteří by se podíleli na vývoji klinického softwaru pro nemocnice. Projekt je na 18 měsíců a Vy máš možnost si vybrat práci na IČO nebo na HPP, je to jen na Vás! My Vám za to nabídneme velmi motivující finanční ohodnocení, které není v Brně jen tak k vidění 🙂

POPIS POZICE

Pracovat budete na vývoji klinického softwaru, který je určen pro podporu procesů lékařů/sester, pro zakladní workflow a dokumentaci

Přístupný bude nejen na PC/NTB, ale i tabletech

Určeno pro velké a střední nemocnice

K práci na tomto SW budete využívat následující frameworky a nátroje:

· SeleniumIDE Mars

· Java SDK

· Tomcat 7

· Maven

· Hibernate

· Git

· PostgreSQL 9

· Jasper Reports

· Eclipse (možno i ItelliJ IDEA)

PROFIL KANDIDÁTA

· praxe min. 3 roky v oblasti vývoje J2EE aplikací

· zkušenost s vývojem J2EE aplikací, SQL, Hibernate, Spring, JSP/JSF, XML

· znalost prostředí GWT (Smart GWT s výhodou) (pro vývoj KIS)

· znalost JavaScriptu a CSS, zkušenost práce s GUI na webu (pro pozici front-end developer)

· Zkušenosti s vývojem mobilních aplikací výhodou

· Zkušenosti s AngularJS výhodou

· Týmovost, komunikativnost, schopnost samostatné práce

jazykové schopnosti:

· česky plynule, komunikativně

· ruština výhodou

· anglicky základní schopnost

NABÍZÍME

  • nástup ihned
  • velmi motivující finanční ohodnocení
  • spolupráci na 18 měsíců
  • práci na zajímavém projektu

Kontakt:

Tereza Svobodová
Permanent Placement Consultant

Experis

Titanium Business Complex

Nové sady 25
602 00 Brno
Czech Republic

M: +420 702 189 433
tereza.svobodova@experis.cz
www.experis.cz

Experis Brno
+420 702 189 433
Experis
Obor: Technika a vývoj, IT Vývoj aplikací a systémů,
Lokalita: Jihomoravský,
Číslo inzerátu: 6277
Město: Brno
Zadáno: 2016-06-14