Baví tě C# a .Net? Začít můžeš hned! ۜ\(סּںסּَ` )/ۜ

Obor: Výroba a vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Patří C# mezi Tvé oblíbené programovací jazyky?

Aktuálně hledáme nové svěží posily do rozšiřujícího se týmu programátorů, kteří pracují na vývoji webových aplikací velkého cloudového zahraničního projektu pro významného klienta z oblasti automobilového průmyslu.

Že nemáš komerční praxi? A máš nějaké vlastní domácí projekty? Tak neváhej a ozvi se.  Hledáme juniory, seniory i absolventy. S námi to vyhraješ!

POPIS POZICE

* Náplní tvé práce bude vývoj softwaru, spolupráce na analýze a testování konečného produktu.

* Pracuje se s velkými objemy dat, částěčne mluvíme o Big Datech – sem směřuje další vývoj projektu

  • Zkušenost s programováním v C# a .NET – stačí i domácí nebo školní projekty
  • Zkušenost s vytvářením webových aplikací a služeb v ASP.NET
  • Zkušenost s MS SQL Server a T-SQL
  • Schopnost učit se nové věci – pracuje se se stále novými technologiemi
  • Časová flexibilita (občas práce přes čas, vyjímečně o víkendech) – přesčasy jsou proplácené
  • Aktivní přístup – hledáme někoho, kdo má pozitivní vztah k programování
  • Týmový hráč

NABÍZÍME

  • Neustále se budeš dozvídat něco nového, protože pracujeme s novými a vyvíjejícími se technologiemi – možnost osobního a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí s občerstvením k dispozici (káva, čaj apod.)
  • Flexibilní pracovní doba, lze vykonávat při částečném studiu
  • Homeoffice v rámci domluvy
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené pro tvůj kvalitnější odpočinek
  • 6 dní sick days
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Jazykové kurzy
  • Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti

Informace o výběrovém řízení

Děkujeme Vám za projevený zájem o služby poskytované naší personální společností.

Váš životopis prostudujeme a v případě, že budete vhodným kandidátem na tuto pozici, budeme Vás kontaktovat.

V případě, že nebudete vybrán/a do výběrového řízení na tuto pozici, zařadíme Vás do naší databáze uchazečů o zaměstnání, a rádi Vás budeme v budoucnu kontaktovat s jinou vhodnou pracovní nabídkou. Doporučujeme Vám sledovat naši aktuální nabídku pracovních pozic na www.experis.cz.

Vámi poskytnuté informace bereme jako důvěrné a budeme s nimi zacházet v souladu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

KONTAKT

Tereza Svobodová
tereza.svobodova@experis.cz
+420 702 189 433