Vývoj bez komerční praxe? Nevadí! Tvé domácí projekty v C# a .Net napoví!

Baví Tě vývoj v C# a .NET?

Aktuálně hledám nové svěží posily do rozšiřujícího týmu programátorů, kteří pracují na vývoji webových aplikací velkého cloudového zahraničního projektu pro významného klienta z oblasti automobilového průmyslu. Každý vývojář přijde do styku se vším, takže tvá práce nezabředne do stereotypních vzorců.

Že nemáš komerční praxi? A máš nějaké vlastní domácí projekty? Tak neváhej a pošli životopis, bereme Juniory, Seniory i Absolventy. Chceme hlavně člověka, kterého baví práce v C# a .NET, pokud nemáš komerční praxi, nevadí!

Seniorům máme také hodně co nabídnout, čtěte dále!

POPIS POZICE

Náplní tvé práce bude vývoj softwaru, spolupráce na analýze a testování konečného produktu.

Pracuje se s velkými objemy dat, částěčne mluvíme o Big Datech – sem směřuje další vývoj projektu

  • Zkušenost s programováním v C# a .NET – stačí i domácí nebo školní projekty
  • Zkušenost s vytvářením webových aplikací a služeb v ASP.NET
  • Zkušenost s MS SQL Server a T-SQL
  • Schopnost učit se nové věci – pracuje se se stále novými technologiemi
  • Časová flexibilita (občas práce přes čas, vyjímečně o víkendech) – přesčasy jsou proplácené
  • Aktivní přístup – hledáme někoho, kdo má pozitivní vztah k programování
  • Týmový hráč

NABÍZÍME

  • Neustále se budeš dozvídat něco nového, protože pracujeme s novými a vyvíjejícími se technologiemi – možnost osobního a profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí s občerstvením k dispozici (káva, čaj apod.)
  • Flexibilní pracovní doba, lze vykonávat při částečném studiu
  • Homeoffice v rámci domluvy
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené pro tvůj kvalitnější odpočinek
  • 6 dní sick days
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Jazykové kurzy
  • Zázemí stabilní a prosperující mezinárodní společnosti

Kontakt:

Tereza Svobodová
Permanent Placement Consultant

M: +420 702 189 433
tereza.svobodova@experis.cz
www.experis.cz

Experis

Titanium Business Complex

Nové sady 25
602 00 Brno
Czech Republic

Experis Brno
+420 702 189 433
Experis
Obor: Technika a vývoj, IT Vývoj aplikací a systémů,
Lokalita: Jihomoravský,
Číslo inzerátu: 6249
Město: Brno
Zadáno: 2017-04-19