Technip

Kontrolor subdodávek

Obor: Nákup a sourcing, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Ústecký,

Pro mezinárodní stavební společnost, která patří mezi špičku ve svém oboru, hledáme schopné zaměstnance, kterým nevadí pracovat šest dní v týdnu a kteří mají pokročilou znalost anglického jazyka, na oplátku pak nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení a nenahraditelnou zkušenost.

POPIS POZICE

– Příprava materiálů a kontrola dodávek

– Asistence při změnách v projektu nebo cenové rámci

– Spolupráce při hledání dodavatelů a vyjednávání s nimi

– Kontrola víceprací, zajišťování správných cen a vyfakturovaných částek

– Kontrola jakýchkoliv změn a žádostí o změnu ze strany kontraktora

– Příprava měsíční finanční zprávy pro vedení

PROFIL KANDIDÁTA

– 2 a více let zkušeností ve stavebnictví

– Anglický jazyk na úrovni B2 a vyšší

– Pracovitost, komunikativní vystupování

NABÍZÍME

– Nadstandartní finanční ohodnocení

– Podílení se na zajímavém mezinárodním projektu

– Denní využití anglického jazyka

– Stravenky, vyšší fond dovolené

KONTAKT

Tomáš Bárta
tomas.barta@manpower.cz
+420 731 634 085