Hledáme spokojeného “GL-káře”, účtuj s námi pro mezinárodní klienty!

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha – Stodůlky, od 7/2016 Pankrác

Měli jste na storosti komplexní vedení účetní agendy pro různorodé klienty? Máte rádi čísla a chcete pracovat v multikulturním prostředí americké společnosti s denním využitím anglického či dalšího jazyka?

Společnost sídlící na Pankráci, rozšiřuje svůj účetní tým o nového účetního specialistu.

POPIS POZICE

GL Accountant bude zodpovědný na přípravu, vedení a kontrolu účetních operací, schvalování faktur, clearing BS účtů, pre-billing aktivity, měsíční rekonciliace, distribuci reportů – P/L, Labor and Expense reports, CAPEX. Dále bude spolupracovat na interních a externích auditech, na závěrkách s ostatními odděleními a další aktivity. 

PROFIL KANDIDÁTA

Pokud máte alespoň dvouletou pracovní zkušenost na obdobné účetní pozici a mluvíte výborně anglicky, splňujete základní požadavky.

Vaší výhodou bude znalost systému SAP a MS Office – převážně Excelu, analytické a komunikační dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémů a zodpovědnost za dané termíny.

Setkali jste se pouze s některými ze zmíněných účetních aktivit? Nevadí, jsme schopni Vám nabídnout juniornější level pozice přizpůsobený Vašim znalostech a dovednostem.

NABÍZÍME

Získáte kontrakt na HPP ihned na dobu neurčitou.

Budete moci čerpat zajímavé benefity, mezi které patří flexibilní pracovní doba (9:30 – 15:30) s možností nadělat si práci a poté si vybrat volno.

Chcete se kontinuálně vzdělávat ve Vašich jazycích? Nabízíme jejich studium ve vnitřní univerzitě s ročním příspěvkem Kč 5400.

Systém kafetérie – 3% ze mzdy měsíčně jsou Vám k dispozici na čerpání mimopracovních aktivit.

Stravenky v hodnotě 80 Kč, 25 dní dovolené, rotační program a další.

 

Máte-li zájem pracovat v naší společnosti, neváhejte zaslat své CV v anglickém a českém jazyce a my Vás budeme osobně kontaktovat.

 

Těšíme se na nového kolegu v mezinárodním týmu!

KONTAKT

Ing. Pavlína Tlášková
Ing. Pavlína Tlášková
pavlina.tlaskova@manpower.cz
+420 777 033 936