Programátor Promotic

Hledáme pracovníky zabývající se vývojem, projektováním a nasazováním systémů v oblasti průmyslové automatizace.

POPIS POZICE

Vaši náplní práci bude podílet se na vývoji vizualizačního SCADA/HMI systému PROMOTIC.

PROMOTIC

  • je komplexní SCADA objektový softwarový nástroj pro tvorbu aplikací, které monitorují, řídí a zobrazují technologické procesy v nejrůznějších oblastech průmyslu.
  • umožňuje efektivně vytvářet distribuované a otevřené aplikace v nejrůznějších odvětvích průmyslu.
  • je určen všem vývojovým pracovníkům a projektantům.
  • dovoluje vytvářet aplikace přesně podle požadavků.
  • poskytuje příjemné uživatelské rozhraní pro tvorbu aplikací

Hledáme kandidáty, kteří mají minimálně středoškolské vzdělání a to technického směru.

Měli by mít dobŕou znalost Microsoft Visual C++ a znalost technologií COM/DCOM, XML je pro ně výhodou.

Kvůli občasné komunikaci se zahraničním zákazníkem je důležité, aby se kandidát dokázal domluvit anglicky.

A pak něco z klasických povahových rysů:

  • schopnost algoritmického a objektově orientovaného myšlení
  • aktivní přístup, kreativita
  • samostatnost, zodpovědnost
  • snaha zdokonalovat se a učit se novým technologiím

NABÍZÍME

A co Vám nabízíme my?

  • zajímavou a tvůrčí práci v příjemném kolektivu
  • finanční ohodnocení dle prokázaných schopností a zkušeností uchazeče a dle dosahovaných výsledků
  • možnost dalšího vzdělávání a profesionálního i platového růstu

A hlavně – možnost projevení své vlastní kreativity a svých nápadů!

KONTAKT

Eva Bordovská
Consultant Permanent Placement
Ostrava Perm Office
eva.bordovska@manpower.cz
+420 607 060 633
Experis
Obor: Technika a vývoj, IT Vývoj aplikací a systémů,
Lokalita: Moravskoslezský,
Číslo inzerátu: 5899
Město: Ostrava
Zadáno: 2017-07-12