Vysočina potřebuje PHP vývojáře !

Obor: Výroba a vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Vysočina,
Město: Třebíč

Programátorů není nikdy dost, a protože se firmě daří, rozšiřuje svůj pětičlenný tým a hledá do vývojářského týmu posilu v podobě PHP programátora!

Firma, pro kterou bys pracoval se vyznačuje efektivním a ekologickým využitím energetických palivových zdrojů. Produkuje zařízení pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla a provozováním technologií pro využití obnovitelných zdrojů energie. V těchto oblastech patří mezi přední výrobce, provozovatele a exportéry.

POPIS POZICE

Co bys vlastně dělal?

Pracoval bys na vývoji webových informačních systémů, vytvářel design aplikace ve spolupráci s technickým vedoucím.

Tvá práce by zejména obnášela psaní dokumentace designu a kódu a také testování kódu.

PROFIL KANDIDÁTA

Od Tebe očekáváme, že

  • budeš mít dobrou znalost PHP a pokud znáš některý z jeho frameworků, bude to ideální (není to však podmínka)
  • už alespoň tři roky programuješ
  • znáš JavaScript, JQuery a JQueryUI, SQL a relační databáze
  • budeš umět alepoň na mírně pokročilé úrovni anglicky

NABÍZÍME

Co za to?

  • perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
  • možnost seberealizace – odborný a profesní růst – firma si např. spoustu produktů vytváří sama ve svém IT týmu
  • práce na projektech pro významné firmy energetického průmyslu
  • možnost vzdělávání – odborná školení
  • příspěvek na stravování

Kontakt:

Tereza Svobodová
Permanent Placement Consultant

Experis

Titanium Business Complex

Nové sady 25
602 00 Brno
Czech Republic

M: +420 702 189 433
tereza.svobodova@experis.cz
www.experis.cz

+420 702 189 433