Hledá se borec na JavaScript!!!

Zajímáte se o nové technologie v IT?

Práce na náročných systémech se nebojíte?

Chcete být součástí týmu skvělé, moderní firmy s Německým zázemím?

Tato firma je skvělou příležitostí pro programátory, kteří pracují v JavaSriptu nebo Node.js. Své nové zaměstnance si zaučí a poskytne jim plnou podporu v rozvoji svých pracovních zkušeností a znalostí.

Zároveň Vám nabídne velmi příjemné pracovní prostředí a spoustu zajímavých benefitů.

POPIS POZICE

Začleníte se do týmu, který se věnuje vývoji i provozu webových aplikací pro správu reklam na internetu

Vývojáři v této firmě se rozhodně nudit nebudou

PROFIL KANDIDÁTA

Co byste měl mít?

– Chuť programovat

– Jakýkoliv programovací jazyk je vítán, ale praxe v JavaScript nebo Node.js je výhodou

– Chuť na sobě pracovat, zkoumat nové technologie a postupy

– Přátelské a otevřené jednání, vstřícnost

– Znalost angličtiny pro IT

NABÍZÍME

Na oplátku se můžete těšit na plat, který bude odpovídat Vašim zkušenostem, širokou škálu firemních benefitů a výhod (25 dní dovolené + 5 dní volna pro svou vlastní potřebu, smlouvu na dobu neurčitou, bonusy, stravenky, školení a spoustu dalších), také prostředí se Vám určitě bude líbit.

Pošlete nám Váš životopis a my se s Vámi spojíme a řekneme Vám o pozici a firmě daleko více informací.

KONTAKT

Markéta Kovaříková
Consultant Permanent Placement
Ostrava Perm Office
Marketa.Kovarikova@manpower.cz
+420731139542
Experis
Obor: Technika a vývoj, IT Konzultace, analýza a projektové řízení, IT Správa systémů a HW, IT Vývoj aplikací a systémů,
Lokalita: Moravskoslezský,
Číslo inzerátu: 5869
Zadáno: 2017-06-07