Provozní controller s NJ – Plzeň

Obor: Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Jste člověk, který se velmi dobře orientuje v controllingu a účetnictví a zároveň ho baví prostředí výrobního podniku? Chcete se přímo podílet na profitabilitě plantu? Tato pozice Vám nabídne oboje. Akčnost výroby a sílu analýz.

P.S. možnost pro juniorní kandidáty z oblasti ekonomie 🙂

POPIS POZICE

  • komunikace a spolupráce s oddělením controllingu (včetně mateřské firmy, event. sesterských společností)
  • metodika a tvorba plánu nákladů provozu
  • kontrola nákladů provozu spolupráce a koordinace při tvorbě ročních plánů nákladů, 3-letých investičních plánů a ostatních operativních plánů provozu
  • analýza odchylek v nákladech a upozornění a návrhy na možnosti optimalizace
  • zpracování ad-hoc analýz dle potřeb
  • vedení statistik o výrobě a ostatních aktivitách provozu
  • zadávání pracovních výkazů do informačního systému výpočet / kontrola prémiových ukazatelů, dohadné položky
  • náhodná kontrola správnosti faktur
  • příprava přeúčtovacích dokladů

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
  • praktické zkušenosti v oboru výhodou
  • znalost NJ, AJ výhodou
  • práce s PC (Microsoft Word, Excel, Access)
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • znalosti / zkušenosti z oblasti výroby
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup
  • organizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovat
  • dobré komunikační a týmové dovednosti
  • zaměření na výkon, strukturované myšlení
  • odolnost vůči stresu

NABÍZÍME

  • každoroční navyšování mezd
  • roční prémie
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • Benefit Zdravé firmy
  • právní poradenství
  • jazykové a odborné vzdělávání

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999