Výrobní controller s AJ nebo NJ

Obor: Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Plzeňský,

Jste člověk, který se velmi dobře orientuje v controllingu a účetnictví a zároveň ho baví prostředí výrobního podniku? Chcete se přímo podílet na profitabilitě plantu? Tato pozice Vám nabídne oboje. Akčnost výroby a sílu analýz.

POPIS POZICE

  • Zajišťování controllingových procesů výrobního závodu
  • Vyhodnocování profitability závodu
  • Reporting managerovi
  • Vyhodnocování nákladů na jednotlivá nákladová střediska
  • Příprava budgetů – ve spolupráci s managerem
  • Analýza finančních ukazatelů
  • Podpora vyhodnocení materiálové náročnosti
  • Podpora vyhodnocování scrapu
  • Podpora vyhodnocování personální náročnosti a pomoc při kapacitním plánování
  • Příprava podkladů pro výkaznictví
  • Aktivní práce s informačním systémem

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání – ideálně ekonomického směru
  • AJ nebo NJ – komunikativní úroveň
  • Zkušenosti s controllingem nebo s tvorbou analýz
  • Dobrý znalost účetnictví
  • Znalost výrobních procesů – výhodou
  • Praxe z výrobního podniku
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Analytické myšlení, pečlivost a spolehlivost, smysl pro detail, samostatnost, komunikativnost

NABÍZÍME

  • benefit na dojíždění
  • benefit za 100% docházku
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 5 dní dovolené navíc
  • benefit za svatbu a narození dítěte
  • benefit za doporučení nového zaměstnance
  • stabilní pracovní místo s možností kariérního růstu
  • MultiSport kartu
  • benefit při pracovním výročí
  • příplatky nad rámec Zákoníku práce

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999