FileNet Developer

Chcete se rozvíjet ve vývoji a administraci ve Filenetu, Sharepointu? Co byste řekli neustálemu mentoringu popř. spolupráci s guru v této oblasti?

Čtěte dále – hledáme Filenet developery pro připravené velké projetky.

POPIS POZICE

Byl/a byste součástí pracovní skupiny, která zabezpečuje pro našeho významného a dlouholetého klienta, správu a rozvoj existujících a vývoj nových procesních aplikací na platformě IBM FileNet P8.

Pro existující aplikace používáme prostředí FileNet Workplace a pro nové IBM Content Navigator. Vašim úkolem bude shromažďovat a analyzovat požadavky zákazníků a navrhovat jejich implementaci. Budete se podílet na jedné z aktuálně největších implementací FileNet v ČR a na projektech, které se v rámci ČR v oblasti FileNet ještě nerealizovali. Vaše vlastní nápady a řešení, zkrátka jakoukoliv snahu hledat nové možnosti zlepšení budeme rozhodně podporovat.

Nebudete v tom sám. Pracovní tým zkušených a kreativních kolegů vede Team Leader, který má více než 15-ti leté zkušenosti s návrhem a dodávkou komplexních ECM řešení a systémů se zaměřením na platformu IBM FileNet.

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti s komplexním návrhem aplikací

– zkušenosti se zabezpečováním provozu a podpory aplikací

– zkušenosti a znalost biometrických technologií (primárně biometrický dynamický podpis) výhodou A co dalšího se bude hodit?

– vývoj UI aplikací (Spring, JSP, …)

– vývoj webových služeb (JAX-WS, Axis2, JAX-RS – RESTful)

– databáze Oracle, případně DB2 a MS SQL

– aplikační servery IBM WebSphere a Oracle WebLogic

Výhodou:

– zkušenosti s vývojem a customizací FileNet Workplace, znalost vývoje v IBM Content Navigator výhodou

– vývoj s použitím FileNet Content Engine Java API, Process Java API, Web Application Toolkit, vývoj s IBM Content Navigator JavaScript a Java API    výhodou

– znalost technologií JSP, JavaScript, J2EE, JSON, znalost Dojo Toolkit a Dijit výhodou

– znalost produktu IBM Case Foundation (původně FileNet Business Process Manager) a IBM FileNet Content Manager

NABÍZÍME

Benefity jsou např:

– kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí, žádný open space

– prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci

– stravenky

– příspěvek na penzijní připojištění

– lekce angličtiny s rodilým mluvním, nebo českým lektorem

– odborné vzdělávání interně i externě

– společné potkávání se s kolegy na neformálních akcích

– možnost práce z domova

– zajímavé projekty, které se neustále mění

– firemní notebook nebo telefon

Pokud budete mít zájem, tak zašlete CV nebo mě jakkoli kontaktujte.

PLAT

60 – 100 000 CZK

KONTAKT

Martin Šimon
Team Leader – Research Centrum
Praha Experis IT
martin.simon@experis.cz
+420727942196
Experis
Obor: Administrace systémů, Technika a vývoj, IT Vývoj aplikací a systémů,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Číslo inzerátu: 5293
Město: Praha
Zadáno: 2017-01-31