Lean Specialista

Jste technický typ, vyznáte se ve štíhlé výrobě a umíte komunikativně anglicky?

Tak to hledáme právě Vás!

Pozice je také vhodná pro šikovné absolventy či juniorní kandidáty, kteří chtějí nastarovat svoji kariéru v lean segmentu.

POPIS POZICE

  • Spolupráce na rozvoji a uplaťňování principů Lean strategie ve společnosti
  • Prosazování Lean filozofie ve výrobě
  • Návrh opatření pro zlepšování procesů
  • Koučink a trénování zaměstnanců v principech štíhlé výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • zkušeností s technikami Lean (neustálé zlepšování, štíhlá výroba) – velkou výhodou!!
  • praktické zkušeností s implementací Lean Managementu, koučování, trénování, Kaizen, zkušenost se Six Sigma
  • znalost procesů ve výrobní společnosti
  • znalost angličtiny, schopnost komunikovat slovem i písmem
  • dobré komunikační schopnosti

NABÍZÍME

  • zajímavou práci ve výrobní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení, prémie, bonusy
  • 5 týdnů placené dovolené
  • příspěvky na dojíždění
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • věrnostní bonusový program
  • firemní společenské akce

Zaujala Vás tato pozice?

Pokud Vás tato pozice zaujala a máte chuť dozvědět se více, zašlete prosím životopis přes odkaz ODPOVĚDĚT a spojíme se k bližší diskuzi.

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.manpower.cz

Eva Zbořilová, Senior Consultant Permanent Placement, Manpower

Pobočka Plzeň, náměstí Republiky 2

Budeme se těšit na Vaše reakce!

KONTAKT

Eva Zbořilová
Consultant Permanent Placement
Plzeň Perm Office
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999
Experis
Obor: Strojírenství, Výroba – Strojní, elektro a kvality inženýrství,
Lokalita: Plzeňský,
Číslo inzerátu: 5235
Zadáno: 2017-06-02