IT Business Analytik

Obor: IT konzultace,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Pro našeho významného klienta českou konzultační firmu hledáme IT Business Analytika.

Tato společnost pomáhá svým klientům s plánováním a implementací projektů. Ať už to znamená vývoj on site u klienta, nebo udělat práci na domácí půdě.

Společnost může nabídnout příjemný kolektiv, který se skládá z poloviny z core zaměstnanců a poloviny OSVČ. Její klienti působí převážně v oblasti financí, bankovnictví, automotive a přepravy.

POPIS POZICE

· analyzovat technické provedení, specifikovat požadavky a jejich prioritizaci

· vytvářet funkční požadavky a jednotlivé případy užití

· ověřovat shodu s legislativními podmínkami

· vést podrobnou technickou dokumentaci

· formulovat datové struktury

· vytvářet testovací scénáře

· tvořit odhad pracnosti navrhovaných řešení v rámci týmu

· realizovat přípravné fáze projektů formou případových studií a předimplementačních analýz (business analýza požadavků uživatelů, spolupráce s technickými architekty na návrhu řešení apod.)

· plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů

· tvorba podkladů pro plánování přípravných fází a projektů

· zprostředkování komunikace mezi netechnickými odbornými odděleními a interním oddělením vývoje SW

PROFIL KANDIDÁTA

· VŠ vzdělání (v oblasti informatika – výhodou)

· zkušenost z vývojových/implementačních projektů min. 5 let

· analytické a koncepční myšlení

· proaktivní a zákaznický přístup

· prezentační, komunikační a argumentační schopnosti

· schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech jejich řešení

· znalost SQL, UML a nástrojů designu IS

· zkušenost s projekty v oblasti mobilního vývoje výhodou

· velmi dobrá znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

· nástup ASAP

· flexibilní pracovní doba

· po dohodě možný homeoffice

· práce na zajímavých projektech pro nadnárodní korporace

· zkušený tým lidí kolem sebe

· neformální a přátelské prostředí

· možnost spolupráce formou IČO nebo HPP

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na tel: +420 725 597 109

KONTAKT

Josef Marek
Josef Marek
josef.marek@experis.cz