Elektroúdržbář – Plzeň

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte zkušenosti na pozici elektroúdržbáře a vyznáte se v opravě a údržbě strojů a výrobních linek? Vlastníte vyhlášku 50 a nevadí Vám práce na směny? Tak to hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

  • údržba výrobních strojů – preventivní i akutní
  • zlepšování výrobních zařízení – zejména řešení problémů ve výrobě
  • dohled nad obsluhou na vyhrazených zařízeních souvisejících s výrobou
  • snižování výskytu poruch
  • provádění periodické a preventivní údržby
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • podílení se na vývoji nových výrobků z hlediska technické proveditelnosti na linkách
  • vedení záznamů údržby

  • odborné vyučení strojního nebo elektrotechnického zaměření (SOU, SŠ)
  • praxe v oboru
  • manuální zručnost, zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti
  • vyhláška 50
  • ochota pracovat na směny – 3 směnný provoz

NABÍZÍME

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • zázemí rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • Navyšování základní mzdy na základě nabytých zkušeností
  • 5 týdnů dovolené po odpracování
  • Příspěvek za 100% docházku
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Flexi poukazy na sport, kulturu
  • Závodní stravování

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999