Mistr výroby – Kopřivnice

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Kopřivnice

POPIS POZICE

  • Řízení a organizace výrobních procesů a zakázek dle denního plánu
  • Zajišťování dodání podkladů k jednotlivým operacím
  • Řešení operativních změn ve výrobě
  • Zajištění obsazení směn včetně práce s docházkovým systémem
  • Kontrola kvality výroby
  • Spolupráce při zavádění a dodržování průmyslových metod inženýrství ve výrobě
  • Zodpovědnost za využití pracovní doby zaměstnanců, dodržování pořádku na pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ technického směru
  • Praxi na pozici mistra nebo vedoucího týmu ve výrobní společnosti
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalost procesů výroby a čtení technické dokumentace
  • Znalost MS Office
  • Organizační a komunikační dovednosti, schopnost motivovat
  • Samostatnost, spolehlivost, asertivita

NABÍZÍME

  • Zázemí stabilní a moderní společnosti s možností profesního růstu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Příležitost prosazovat vlastní nápady
  • čtvrtletní a pololetní prémie
  • Benefity: příspěvky na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, kurzy angličtiny, benefitní karta, notebook, mobilní telefon

KONTAKT

Eva Bordovská
eva.bordovska@experis.cz
+420 607 060 633