PROCESNÍ INŽENÝR – znalost plastů

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Přeštice

Máte praxi jako procesní inženýr a umíte anglicky či německy? Máte praxi se vstřikováním či popěnováním plastů a vyznáte se v automotive průmyslu? Tak to pak čtěte dále!

POPIS POZICE

  • Implementace nové technologie a zařízení na výrobu plastových dílů (vstřikolisy, nástroje a zařízení atd)
  • Spolupráce na tvorbě a úpravě layoutu
  • Stanovení, sledování a optimalizace vstřikovacích parametrů
  • Optimalizace výrobního procesu a spotřeby materiálu
  • Zodpovědnost za technologický proces a úpravu parametrů
  • Zodpovědnost za tvorbu, údržbu a změny příslušné dokumentace
  • Neustálé zlepšování technických procesů při dodržování ISO TS 16949, ISO 14001 and OHSAS18001

  • VŠ/SŠ technického směru, min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti se vstřikováním či popěnováním plastů v automotive
  • Zkušenosti se vstřikolisy a nástroji firem Krauss Maffei, Engel, Battenfeld nebo Demag výhodou
  • Zkušenosti s nastavováním parametrů
  • Středně pokročilá znalost AJ nebo NJ – schopnost komunikovat s nadřízenými
  • Technické myšlení, základy FMEA a ISO TS 16949
  • PC gramotnost
  • Orientace na neustálé zlepšování procesů
  • Komunikační dovednosti, spolehlivost, schopnost týmové práce

NABÍZÍME

  • Práce v mezinárodní automotiv společnosti
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
  • 13. mzda a pravidelný roční nárůst mezd
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenky a další finanční benefity

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999