WinForms vývojář – možnost práce s .NET Core

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Hledáte pozici, kde budete mít příležitost pracovat s technologií .NET Core? Jsme menší česká firma a hledáme k sobě seniorního kolegu, který nám pomůže s vývojem a údržbou aplikace na urychlení a zjednodušení procesů v gastro provozech.

POPIS POZICE

Co vás u nás čeká?

✅ Vývoj desktopové aplikace pro obsluhu stravovacího provozu a urychlení a zjednodušení procesu od objednávky až po doručení strávníkovi

✅ Přepis aplikací z WinForms do .Net Core

✅ Práce v  týmu se šesti seniorními kolegy

Jaké technologie u nás využijete: C#, .Net, .Net Core, WinForms, WPF, Entity framework, MS SQL

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si vás představujeme:

✅ Máte zkušenosti s programováním v .Net 4.0 a vyšší

✅ V roli developera působíte komerčně alespoň 4 roky

✅ Rád se potkáte 3 dny v týdnu s kolegy v kanceláři

NABÍZÍME

➡ Zázemí menší české společnosti

➡ Rychlé a efektivní procesy bez zbytečné byrokracie

➡ Home office 2 dny v týdnu, nyní full-remote spolupráce

➡ Možnost práce přesčas a čerpání náhradního volna

➡ Stravenky

➡ Možnost výběru technologií

➡ Reálná možnost kariérního růstu na vedoucí pozici

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
[email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY