Datový analytik se zkušeností s Power BI

Obor: IT konzultace, IT konzultace,
Lokalita: Zlínský,
Město: Uherský Brod
Hledáme:Muže i ženy

Pro českou strojírenskou společnost s bezmála stoletou historií hledáme nového člena IT týmu se zaměřením na datové analýzy v nástroji Power BI. Budeš komunikovat s technology a vedoucími jednotlivých oddělení ve výrobě a naslouchat jejich požadavkům. Pokud se umíš dotazovat v SQL jazyce, jsi náš člověk.

POPIS POZICE

Co tě u nás čeká?

✅ Tvým cílem bude vyhodnotit efektivnost strojů používaných k výrobě

✅ Budeš se věnovat datové analýze s využitím Power BI a nástrojů dostupných v MS Azure

✅ Jedná se o komplexní data ze 75 NC strojů a výrobního systému

✅ Interní aplikace programujeme v C# s využitím VisualStudia

PROFIL KANDIDÁTA

Jak si tě představujeme:

 Umíš to se službou Power BI

✅ Využíváš k práci MS SQL Server 2012 a vyšší

✅ Zvládáš strukturované SQL dotazy, propojení více tabulek, tvorbu trigerů apod.

Výhodou: znalost C#, PHP nebo Pearl

NABÍZÍME

➡️ Vzdělávací systém, možnost kariérního růstu

➡️ Notebook, telefon

➡️ Zvýhodněné tarify

➡️ 5 týdnů dovolené, 2 sick days

➡️ Částečný homeoffice, pružná pracovní doba

➡️ Stravenková karta, Cafeterie

➡️ Poliklinika s vlastními lékaři: zubní, oční, fyzioterapie, masáže – příspěvek 1500 ročně

➡️ Po roce příspěvek na penzijní připojištění

➡️ Slevy u partnerů – Čedok, Car Wash, Euronics, Kasa.cz

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
[email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY