Team leader IT podpory

Obor: IT konzultace, IT správa, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Moravskoslezský,
Hledáme:Muže i ženy

V ostravské automotive společnosti právě obsazujeme pozici do lokálního IT týmu. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni, který má zkušenost s podporou koncových uživatelů a s vedením menšího týmu. Pokud jste právě Vy člověkem, kterého baví kombinace IT a práce s lidmi, pak by Vás mohla zajmou pozice Team leader IT podpory

POPIS POZICE

– koordinace aktivit IT support týmu pro podporu koncových uživatelů (HW/SW)
– motivace a rozvoj týmu
– implementace globálních projektů pro rozvoj centrálních komponent, ITC infrastruktury, aplikací, cloudů
– administrace a trouble-shooting os Windows
– správa Active directory (správa uživatelů a konc. zařízení a periférií)

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ICT
– praxe na obdobné pozici
– zkušenosti s vedením týmu
– anglický jazyk (plynulá komunikace slovem i písmem)
– zkušenosti se systémy Microsoft, ITIL, Linux, Active Directory, Windows Server OS, VMware
– znalost TCP/IP protokolů, LAN Troubleshootingu

NABÍZÍME

– týden dovolení navíc
– docházkový bonus
– roční odměny
– možnost dalšího vzdělávání
– možnost občasné práce z domova
– dotované závodní stravování
– pružná pracovní doba
– příspěvek na penzijní připojištění
– Multisport karta

Těšíme se na Váš životopis. 🙂

KONTAKT

Dominika Hlavová
[email protected]
+420 703 865 275

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY