React/React Native Developer – platforma OTT-IPTV, HPP

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Náš front-endový tým roste a aktuálně hledáme posilu z řad agilních middle a senior Javascript vývojářů, kteří posunou naši videostreamovací platformu ještě dál!

POPIS POZICE

Jak to u nás ve front-endu chodí:

  • Zažiješ progresivní onboarding – nemusíš se bát, že bys celou zkušebku řešil/a jen bug fix nebo dělal/a věci do šuplíku. Naopak, velmi brzy se dostaneš k úkolům a novým fíčurám, které na front-endu reálně řešíme.
  • Vybereš si oblíbenou platformu – Android, iOS, SmartTV, Web, Sep-Top-Box, HbbTV, Chromecast aj.
  • Budeš u všech fází vývoje – od návrhu, přes implementaci, po testování.
  • Budeš mít možnost ovlivnit konečné řešení – jak návrhy naimplementovat, přinášet nové technologie.
  • Dostaneš prostor rozvíjet codebas – jak rychle to bude, záleží čistě na tobě. Tak trochu očekáváme, že i ty budeš nadšenec a budeš se chtít učit nové věci.

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

☑️ ReactJS/React Native

☑️ Javascript

☑️ Nativní platformy

☑️ Linux

NABÍZÍME

Co ti za to můžeme nabídnout:

✔️ Proplácení certifikací a individuálních školení

✔️ Proplacení roční lítačky

✔️ Kvartální finanční odměnu

✔️Chillout zóna – retro gamesky, posezení na střešní terase s výhledem

✔️ Work-life balance – flexibilní pracovní doba s core 10-16 h, možnost homeoffice, sick days, stabilizační dovolená
✔️ Bezva kolektiv – uvolněná přátelská atmosféra, otevřená komunikace

✔️ Masáže na pracovišti

✔️ Nové prostory s relax zónou v moderní budově AFI Karlín Butterfly

KONTAKT

Jana Hronovská
[email protected]
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY