SW Architect

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Data Science & Analytics, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Vyvíjíme a vyrábíme špičkové elektronové mikroskopy a spektrometry. Naše zařízení se podílejí na výzkumu viru ZIKA, HIV a také umožňují zmenšení mobilních telefonů. Naše práce přispívá k tomu, aby byl svět zdravější, čistší a bezpečnější. Jsme největším výrobním závodem elektronových mikroskopů na světě a navazujeme na tradici trvající více než 70 let. Mezi námi je mnoho odborníků na fyziku, elektroniku, software, strojírenství a logistiku.

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

☑️ Analýza Digital Science

☑️ Hledání dostupných řešení

☑️ Vyjasnění specifických úprav softwaru pro spektroskopii

☑️ Prototypování možných řešení

☑️ Design na vysoké úrovni

☑️ Práce s vývojem softwaru, firmwaru a hardwaru

PROFIL KANDIDÁTA

✔️ Vysokoškolské vzdělání

✔️ Zkušenosti s definováním IT architektur a distribuovaných systémů

✔️ Know-how v cloudu, datové struktury, zabezpečení, IT infrastruktury, rozsáhle distribuované aplikace, řešení vysoké dostupnosti, zotavení po katastrofě

✔️ Dobré dovednosti v oblasti analytiky a systematický přístup k řešení problémů

✔️ Zkušenosti s programováním v C ++

✔️ AJ B2/C1

NABÍZÍME

✅ Budete součástí úspěšné mezinárodní společnosti specializované na HI TECH

✅ Možnost prohloubení osobních dovedností a odborného jazyka (např. bezplatné lekce angličtiny)

✅ Flexibilita z hlediska pracovní doby

✅ 5 týdnů dovolené + 3 nemocenské dny

✅ Příspěvky na důchodové pojištění, roční bonus

✅ Zdarma karta Multisport a osobní mobilní tarif za příjemnou cenu

✅ Moderní pracovní prostředí včetně relaxačních zón a masáží v budově

KONTAKT

Filip Talach
[email protected]
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY