.NET Team leader – HPP, zcela nový tým

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Najde se v Praze nebo v okolí zkušený .NET vývojář, který má rovněž zkušenosti s vedením týmu? Přidejte se do nově vznikajícího týmu, který bude pracovat s .NET core a bude mít na starost vývoj mobilní aplikace. A třešnička na dortu -> budete si sám vybírat kolegy do týmu. Nemáme problém s náborem celého týmu!

POPIS POZICE

Máme v plánu postavit zcela nový tým a hledáme nového Team Leadera. Budete vykonávat pozici technického leadra (zodpovědnost za samotný produkt a jeho funkčnost aj.), mentora a komunikátora (prostředník mezi businessem a vývojovým týmem).

Půjde o vývoj mobilní aplikace, která funguje na principu George v České Spořitelně. Vývoj bude probíhat v .NET core a celkově bude mít tým 9 členů3 .NET vývojáři, 3 Flutter vývojáři, 2 testeři a vy.

Jak bude vypadat náplň práce?

✅ Je nezbytné, abyste skvěle rozuměl samotnému produktu a byl jste schopen navrhovat změny v rámci produktu tak, aby vyhovoval požadavkům a funkčnosti

✅ Budete rozhodovat o metodice a stylu práce

✅ Budete mít na starost přidělování jednotlivých rolí novým kolegům a s tím souvisí i samotný výběr nových kolegů

✅ Bude důležité, abyste povzbuzoval tým ke spolupráci s ostatními týmy ve společnosti a vzájemné provázanosti

✅ Budete spolupracovat s ostatními vedoucími týmu. Neustále budete vylepšovat, jak tým pracuje, hledat mezery a chyby v zavedených procesech

✅ Zajistíte transparentnost týmu – rozhodujete o nástrojích a postupech ke sledování práce a pokroku

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

✔ Prokázaná odborná praxe na obdobné pracovní pozici

✔ Osvědčené schopnosti týmových hráčů (praktické zkušenosti z práce na týmovém projektu)

✔ Silné mezilidské dovednosti, vyjednávací schopnosti, pozitivní přístup, empatie

✔ Silný smysl pro osobní odpovědnost

✔ Vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti, organizační schopnosti

✔ Perfektní znalost software development life cycle

✔ Porozumění platformě .NET Core a C#

Plynulá a komunikativní angličtina – nejméně úroveň B2, pravidelná komunikace s managementem

✔ Pokročilá čeština nebo slovenština – denní komunikace s kolegy

NABÍZÍME

✔ Motivace ročních bonusů
✔ 5 týdnů placené dovolené
✔ 5 dnů Osobního volna
✔ Stravné
✔ Příspěvek do důchodového systému
✔ Možné zahraniční pracovní cesty
✔ Notebook
✔ Až dva 24 ″ monitory, ergonomická klávesnice
✔ Smartphone – iPhone nebo Samsung
✔ Čaj zdarma, dotovaná káva, ovoce zdarma v pondělí a ve středu
✔ Relaxační místnost a herna
✔ Technická školení a certifikáty dle vašeho výběru
✔ Účast na místních a zahraničních konferencích
✔ Soft-skills a manažerská školení
✔ Bonusy za program doporučení
✔ Věrnostní bonus

KONTAKT

Jana Hronovská
[email protected]
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY