Support Engineer

Obor: IT konzultace, IT správa, Infrastructure, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Tato společnost je světový lídr v oblastech mobile messaging, 5G, Volt, VoWiFi a RCS, jejich technologie využívá 60% světové populace a v Brně dělají na několika zajímavých produktech, např.:

☑️ Technologie, která dokáže odhalit a následně zablokovat nelegální registrovanou SIM kartu
☑️ Analytický nástroj pro mobilní operátory, který jim umožní vidět, v jakých časech a dnech dochází na sítích k největšímu množství poslaných SMS a tel. hovorů
☑️ Spam Shield – blokuje, aby nám na telefony chodili nechtěné reklamní SMS zprávy
☑️ Message Controller – automaticky přepíná mobilní sítě tak, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita přenášeného hlasu

POPIS POZICE

Vaším hlavním úkolem bude:

✅ Zavést produkty do zákaznických systémů (buď na místě, nebo vzdáleně)

✅ Provést podporu mezi produkty včetně komplexní obnovy systému

✅ Analyzovat soubory protokolu, které pomohou při identifikaci a řešení problémů

✅ Diagnostikovat a izolovat složité problémy meziproduktů a problémy třetích stran

✅ Navrhnout, přezkoumat, schválit a provést změny systémů v zaváděcí nebo podpůrné fázi

✅ Doporučit produktové/procesové vylepšení týmu pro vývoj produktů a produktového managementu

✅ Účastnit se 24×7 pokrytí pracovní pohotovosti během mimo úředních hodin

PROFIL KANDIDÁTA

Jsi náš člověk, pokud máš dobré zkušenosti s:

☑️ Instalací, upgradem a konfigurací hardwaru a softwaru počítače

☑️ Správou Linuxu a sítí + plus zkušenosti s IP

☑️ Virtualizačním prostředím a databázemi

☑️ Principy softwarového inženýrství

Znalost mobilních sítí je preferována, ale není nezbytná

NABÍZÍME

✔️ Flexibilní pracovní doba

✔️ Možnost Home Office

✔️ Vzdělávací systém, kurzy angličtiny

✔️ Stravenky 100 Kč

✔️ 25 dní dovolené, 3 sick days

✔️ Kafeteria systém 350 Kč / měs.

✔️ 1500 Kč příspěvek na penzijní pojištění

✔️ Příspěvky ve významných jubileích

✔️ Posilovna, mladý tým, turnaje ve stolním fotbale, firemní akce

KONTAKT

Filip Talach
[email protected]
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY