Vedoucí výrobního úseku (kosmetika)

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Hledáme:Muže i ženy

Výrobní společnost s přátelským pracovním prostředím hledá do svého týmu zaměstnance na nově vytvořenou pozici Vedoucí výrobního úseku v oblasti kosmetiky. Jedná se o práci v jednosměnném provozu s flexibilní pracovní dobou. Pracoviště v okrese Praha – východ.

POPIS POZICE

  • zajištění plánu výroby na oddělení kosmetiky
  • zabezpečení kompletní výroby
  • vedení přímých i nepřímých podřízených
  • zajištění dodržování pravidel, postupů a podmínek BOZP na pracovišti
  • zajištění kvality výrobků dle specifikací
  • úzká spolupráce s oddělením kvality
  • spolupráce s projektovým oddělením, Supply Chain a HR
  • plánování školení a rozvoje podřízených pracovníků
  • přípravu instrukcí, manuálů a pravidel pro danou oblast
  • administrativa – výrobní příkazy, výkony, kontroly a docházka zaměstnanců
  • zajištění ergonomie, 5S a pořádku

  • alespoň 3 roky praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí
  • zkušenosti s vedením a budováním výrobního personálu všech možných úrovní
  • pokročilá znalost angličtiny je nezbytná pro komunikaci se zahraničními kolegy
  • dobrá znalost excelu
  • povědomí o 5S, štíhlé výrobě, DMAIC, SMED

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem
  • 25 dní dovolené
  • jednosměnný provoz
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 115 Kč/den
  • služební mobil a notebook i k soukromým účelům
  • smlouva na HPP
  • vysoká odměna za doporučení nových zaměstnanců
  • kvalitní zaškolení
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis a motivační dopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na telefonním čísle: 728 275 980. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
[email protected]
+420 728 275 980

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY