Procesní inženýr s flexibilní pracovní dobou

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Hledáme:Muže i ženy

Výrobní společnost s přátelským pracovním prostředím hledá do svého týmu zaměstnance na nově vytvořenou pozici Procesního inženýra. Jedná se o práci v jednosměnném provozu s flexibilní pracovní dobou. Pracoviště v okrese Praha – východ.

POPIS POZICE

  • zvyšování efektivity pracovníků, pracovních postupů i strojního zařízení
  • zlepšování výrobních procesů
  • identifikace úspor ve výrobních procesech
  • podílení se na projektech týkajících se zavádění nových produktů do výroby
  • analýza hluchých míst ve výrobě
  • elektronické zpracování pracovních postupů
  • návrh ergonomie pracovišť a pracovních pozic

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenost se zaváděním nových výrobních procesů
  • zkušenost s optimalizací stávajících procesů
  • pokročilá znalost angličtiny je nezbytná pro komunikaci se zahraničními kolegy či dodavateli
  • dobrá znalost Excelu

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení adekvátní Vašim zkušenostem
  • 25 dní dovolené
  • jednosměnný provoz
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky v hodnotě 115 Kč/den
  • služební mobil a notebook i k soukromým účelům
  • smlouva na HPP
  • vysoká odměna za doporučení nových zaměstnanců
  • kvalitní zaškolení
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis a motivační dopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na telefonním čísle: 728 275 980. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
[email protected]
+420 728 275 980

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY