Programátor PLC/DCS

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Významný dodavatel řešení v oblasti automatizace technologických procesů rozšiřuje v současné době tým odborníků! Pokud máte zkušenost s průmyslovou automatizací, neváhejte a zašlete mi svůj životopis.

POPIS POZICE

– Programování průmyslových řídících systémů PLC/DCS

– Uvádění těchto systémů do provozu

– Jednání se zákazníky a dodavateli

– Tvorba projektové dokumentace

– Vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo elektrotechniku

– Znalost německého nebo anglického jazyka alespoň na úrovni práce s technickou dokumentací

– Znalost programování PLC/DCS, operátorských panelů a vizualizací

– Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

– Bonusový systém nad rámec fixní mzdy

– Zaškolení, přípravu na certifikace

– Týden placené dovolené navíc

– Flexibilní pracovní dobu

– Stravenky, Multisport kartu

– Příspěvek na výuku jazyků

– Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění

– Výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

KONTAKT

Jana Prchalová
[email protected]
+420 731 412 536

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY