SENIOR ÚČETNÍ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Kladno
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

• odpovědnost za zaúčtování a zpracování příchozích a vystavených faktur, bankovních výpisů, záznamů do účetního deníku, pokladny atd.,

• příprava nezbytných plateb v požadovaných termínech splatnosti, plánování cash flow, sledování příchozích plateb a jednání s dlužníky

• odpovědnost za zpracování daňových přiznání a výkazů Intrastat

• pravidelný reporting vedení společnosti, proaktivní komunikace

• zajištění chodu kanceláře – administrativa, evidence a archivace dokumentů, vedení databází, komunikace s úřady, zajištění drobných aktivit z oblasti HR.

PROFIL KANDIDÁTA

• zkušenosti s účetnictvím včetně závěrkových operací

• velmi dobrou znalost práce s PC; práce s Outlookem a Wordem je samozřejmostí, v Excelu očekáváme pokročilého uživatele, který se nebojí ani kontingenčních tabulek a program využije jako účinný nástroj pro zpracování dat

• angličtinu na komunikativní úrovni slovem i písmem

NABÍZÍME

• příležitost pracovat ve stále rostoucí mezinárodní společnosti, kde lidé jsou středem dění

• různorodou práci, která Vám dá prostor pro iniciativu a osobní přínos

• pozici, na které Vám dáme důvěru a velkou odpovědnost

• příjemnou a dynamickou pracovní atmosféru

• atraktivní odměnu odpovídající Vašim zkušenostem

KONTAKT

Iva Klimešová
[email protected]
+420 730 162 002

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY