Frontend vývojář SW na platformě .NET s Vue.js

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Zajímáte se o moderní frontend technologie, ale zatím jste neměli možnost využít je v praxi? Chcete vidět výsledky svojí práce? Přidejte se k nám a podílejte se na tvorbě interních systémů – jsme zkušení vývojáři, kteří Vám na začátku se vším rádi pomohou.

POPIS POZICE

Co budete mít na starost:

✅ Vývoj portálové platformy včetně chytrého formulářového řešení (podpora externích elektronických identit, workflow, interního portálu…)

✅ Návrh jednotlivých projektů spolu s vedoucím týmu

✅ Údržbu již vytvořených produktů

✅ Spolupráci v týmu s devíti kolegy

PROFIL KANDIDÁTA

Bez čeho se neobejdete:

✅ Znalost C# .NET

✅ Vue.js

✅ Javascript/jQuery

✅ GIT

Výhodou:

✅ Praktická zkušenost s .NET Core 2.0 a vyšší

✅ Znalost Kendo UI

NABÍZÍME

✔️ Nástup ihned

✔️ Fiskální odměny do výše 10% roční mzdy, projektové a vánoční odměny

✔️ Nemáme open space, ale vybavené klimatizované kanceláře

✔️ Možnost většinového home office po zaškolení

✔️ Flexibilní pracovní doba

✔️ Služební telefon a notebook

✔️ Relaxační místnost s Xboxem, stolním fotbálkem a mini kulečníkem

✔️ Systém vzdělávání, certifikací a dalšího profesního rozvoje

✔️ Firemní snídaně

✔️ Stravenky, penzijní či životní pojištění a Multisport karta

KONTAKT

Michaela Tvrdíková
michaela.tvrdikova@experis.cz

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY