C# vývojář – vývoj online jízdního řádu

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Chceš vidět výsledek své práce? Pojď s námi zdokonalovat online jízdní řád – v současnosti expandujeme i na rakouský trh. Hledám kolegu z řad middle C# webových vývojářů, který se stane součástí společnosti, která působí na českém trhu už více jak 20 let. 

POPIS POZICE

Budeš součástí malého týmu vývojářů, který se skládá ze 7 kolegů. Tvým úkolem bude vývoj rezervačních systémů, jízdních řádů, informačních tabulí, nákupních portálů apod. – prostě vše co je spojeno s online jízdním řádem. Kromě toho, společnost zprostředkovává cestujícím data ohledně výluk v dopravě, časů příchodů vlaků do stanic atd., které jim poskytují samotní dopravci. Už podle popisu je zřejmé, že půjde o práci s Big data, díky kterým dokáží například předvídat, kdy je nutná servisní prohlídka vlakových souprav. 

Co bude náplní tvé práce?

  • Vývoj ASP.NET aplikací
  • Průběžná optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

✅ ASP.NET

✅ VB.NET

✅ Znalost SQL a MS SQL Server

NABÍZÍME

✔️ 13. a 14. plat

✔️ Penzijní připojištění

✔️ 25 dní dovolené

✔️ Kvartální, roční a výkonnostní bonusy

✔️ Služební vůz na soukromé účely (za klienty jezdit nebudete)

✔️ Neomezené sick days 

✔️ Masérka na pracovišti

✔️ Kurzy angličtiny na pracovišti 

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě tedy v tzv. generickém maskulinu. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.