Hledáme Senior Security Consultanta s certifikací – Praha

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Společnost s více než 20letým působením v ČR hledá do svého týmu posilu na pozici Senior Security Consultant.

Organizace  patří k předním globálním poskytovatelům inovativních technologických služebSpolupracují s organizacemi po celém světě a hlavním cílem je přinášet firmám a institucím inteligentní technologická řešení, díky kterým je možné dosahovat nejlepších výsledků. Jejich moderní technologie jsou řízené daty, digitální, propojené a hlavně bezpečné. Jedná se o globální firmu, která zaměstnává přes 40 000 lidí ve více než 70 zemích.

Chcete se stát součástí společnosti, která v roce 2019 jsme získala ocenění Top Employer? Pokud ano, čtěte dál!

POPIS POZICE

Jako Security Consultant budete mít na starosti:

  • Konzultační činnost v oblasti návrhu security
  • Konzultační a realizační činnost na projektech v oblastech security
  • Mentoring kolegů
  • Spolupráce při návrzích řešení, oponentura návrhu
  • Garance správnosti a souladu se standardy bezpečnosti a best practices
  • Příprava obchodních nabídek ve spolupráci s obchodním zástupcem
  • Spolupráce při zavádění nových produktů v oblasti security
  • Účast na školeních a seminářích pořádaných zaměstnavatelem pro zákazníky
  • Účast na jednáních se zákazníky

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • Certifikace CISSP nebo obdobná
  • Přehled v oblastech komunikačních sítí
  • Přehled v best practices (CIS, NIST, MITRE apod.)
  • Přehled v oblasti bezpečnosti (SIEM, PIM, IDP, SDLC, DevSecOps a další)
  • Znalost řešení CyberArk PAS a IBM QRadar výhodou
  • Orientace v oblasti Cloud Security
  • Znalost procesního řízení středních/velkých společností
  • Znalost oblastí technologií s důrazem na oblast bezpečnosti: multiplatformní znalost (Unix/Linux, Windows) včetně best practice v bezpečnosti a hardeningu systémů, síťová bezpečnost (firewall, IPS, IDS), znalost PKI, kryptografie
  • AJ – úroveň B1
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Jednou za rok bonus – 15% ročního platu
  • Podporu zdraví: nadstandardní zdravotní péče
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Auto i pro soukromé účely
  • Multisport kartu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 1000 Kč/měsíc
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce), pravidelné firemní snídaně
  • Certifikace a školení

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@experis.cz
+420 703 865 297

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY