Specialista zákaznické podpory

Obor: IT konzultace, IT konzultace, Obchod, Služby, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Hledáme nového kolegu na pozici Specialisty zákaznické podpory, který má zájem se stát součástí obchodního týmu a poskytovat kvalitní zákaznický servis. Čeká Vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, a to ve stabilní nadnárodní společnosti zabývající se IT vzděláváním. Těšit se můžete na plnou práci z domova, přátelský kolektiv a mimořádné finanční ohodnocení.

POPIS POZICE

  • Komunikace se zákazníky, kteří mají zájem o poskytované služby
  • Poskytování informací a řešení problémů zákazníků prostřednictvím různých kanálů – telefonu, e-mailu a interního softwaru
  • Péče o nejvyšší kvalitu služeb zákazníkům, tj. o potenciální studenty
  • Částečné aktivní získávání nových zákazníků
  • Udržování vztahů s klienty a pomáhání řešit jakékoli problémy spojené s platbami a účastí na kurzech

  • Nejlépe 1 rok s obchodní zkušeností nebo zkušenost s prodejem koncovým zákazníkům (B2C)
  • Komunikativní a energický člověk, který se nebojí výzev a nových příležitostí
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Ochota rozvíjet dovednosti a učit se
  • Vhodné pro absolventy VŠ

NABÍZÍME

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti s více než 100 zaměstnanci v 8 zemích
  • Firemní notebook
  • Práce momentálně pouze z domova (zázemí společnosti v Praze)
  • Týmové a férové prostředí, které podporuje zaměstnance
  • Atraktivní bonusový systém v závislosti na výkonu

Zaujala Vás tato pracovní příležitost a máte zájem se dozvědět více? Zašlete mi svůj životopis a já se s Vámi ráda spojím!

KONTAKT

Gabriela Koděrová
gabriela.koderova@manpower.cz
+420 725 806 226

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY