IT Product Manager – Interní finanční systémy

Obor: IT konzultace, IT konzultace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Jsme světovou jedničkou ve svém oboru – analýze dat v oblasti trhu s informačními technologiemi. Mezi naše zákazníky patří téměř všichni významní hráči na IT trhu, ať již vyrábějí mobilní zařízení, operační systémy, provozují vyhledávací portály či produkují počítače, tiskárny, síťové prvky nebo jsou na špičce jiných oborů.
Kromě toho jsme nejvíce citovanou společností ve světových a lokálních médiích, jako jsou Financial Times, NY Times či idnes.cz nebo zive.cz. Máme více než 2 000 zaměstnanců na pěti kontinentech a centrálu v USA.

Hledáme kolegu na pozici IT Product Manager, který nám pomůže s vývojem interních finančních systémů, které rozšiřují funkcionality finančního systému Microsoft Great Plains.

POPIS POZICE

  • Analýza našich firemních procesů, sběr požadavků businessu na aplikace/funkcionality a následně předávání těchto požadavků našim vývojářům
  • Koordinace projektů
  • Spolupráce s ostatními Product Managery z USA
  • Poskytování přímé podpory finančnímu oddělení v USA

  • Zkušenost s business analýzou nebo projektovým managementem v oblasti vývoje SW minimálně 2 roky
  • Velice dobré komunikativní dovednosti
  • Znalost angličtiny na velice dobré úrovni – perfektní B2 a výše
  • Analytické schopnosti

NABÍZÍME

  • Moderní prostory kanceláří
  • Pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ
  • Práci na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ
  • Týmbuildingové akce a “release” párty – Archery game, Motokáry, Laser game apod.
  • Možnost občasné práce z domova
  • 25 dnů dovolené a 3 sick days
  • Flexipassy
  • Stravenky
  • Super tým se kterým můžete hrát fotbálek v relaxační místnosti, nebo si jít po práci posedět

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY