SAP Konzultant (SD/MM) – Firma dodávající SAP řešení

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Náš klient je jedním z největších dodavatelů SAP řešení v ČR. Má bohatou zkušenost s přechodem na SAP HANA a momentálně pracuje na největším S/4HANA projektu v oblasti výroby/pharma na českém trhu.

POPIS POZICE

  • Tvorba procesních analýz, funkčních specifikací a nabídek
  • Odpovědnost za svěřenou oblast v implementačních projektech
  • Kooperace s týmem ABAP developerů
  • Vytváření technické dokumentace a manuálů
  • Komunikace a školení klíčových uživatelů

PROFIL KANDIDÁTA

  • 3+ roky zkušeností s jedním z modulů SD/MM
  • Dobrá znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Zkušenosti a reference z implementačních projektů
  • SAP certifikace či zkušenost se SAP S/4HANA výhodou

NABÍZÍME

  • 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • Možnost kariérního růstu
  • Vzdělávání a rozvoj – interní a externí kurzy
  • Systém benefitů kafeterie
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Stravenková karta
  • Mobilní telefon, služební notebook
  • Občerstvení na pracovišti (ovoce, káva, voda, čaj)

KONTAKT

Jitka Koudelková
jitka.koudelkova@experis.cz
+420 725 877 250

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY