Go Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Na projekt online televize Kinobox hledáme medior nebo senior backend Go developera.

Používáme moderní technologie a zakládáme si na precizní odvedené práci a otevřené komunikaci.

POPIS POZICE

☑️ Hlavní náplní je vývoj backendu/streaming – zpracování videa, ukládání, distribuce, šifrování

☑️ Na všechno píšeme testy, na úlohy využíváme JIRU a fungujeme ve SCRUMu s dvoutýdenním sprintem

☑️ CI / CD: Gitlab, Helm, vlastní Kubernetes operátor

☑️ Tým: 4 lidé, v širším Go týmu 6, ve firmě 30 lidí

✔️ Očekáváme, že umíš programovat v Go, nebo v C a chceš se přeučit

✔️ Jsi pokročilý uživatel Linuxu

✔️ Máš alespoň teoretické znalosti sítí a síťových protokolů

✔️ Znalost unit testů je samozřejmostí

NABÍZÍME

✅ Spolupráce formou HPP

✅ Výkonný notebook a vše ostatní, co budeš k práci potřebovat

✅ Nadprůměrná mzda

✅ Roční bonus ve výši až 1.5 násobku měsíčního platu

✅ Stravenky, Multisport kartu, firemní tarify a telefon

✅ Parkování v areálu

✅ Vzdělávání

✅ Možnost jezdit na konference a školení

✅ Možnost práce s technologiemi:
GCP, AWS, Linux, Go, GraphQL, Nginx, MySQL, PostgreSQL, Redis, ElasticSearch, PHP, Docker, Kubernetes, Virtualizace, JavaScript, TypeScript, ES6, React.js, Symfony, Kotlin, Swift, Prometheus , Ansible, Grafana, Kibana…

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY