.NET / .NET Core – Solution Architect

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Pro českou IT společnost s 20-letou existencí hledáme zkušeného Solution architekta do týmu, který vyvíjí řešení na zakázku jako je například: Systém na podporu sčítání lidu, Portál občana, aplikace pro STK, aplikace pro výrobní a stavební společnosti.

POPIS POZICE

CO VÁS ČEKÁ?

☑️ Budete garantem řešení pro zákazníka i svěřený tým, včetně spolupráce na analýze požadavků zákazníka, implementace a rozpracování do technického detailu.

☑️ Budete navrhovat architekturu komplexního IS složeného typicky z několika systémů a integrační platformy; generovat konceptuální, logickou a fyzickou architekturu, včetně systémových dokumentů, technické dokumentace a odhadů rizik budete navrhovat a ověřovat metodiky pro vývoj, deployment a údržbu kódu.

☑️ Uvítáme vaši schopnost technicky vést tým a budete mít možnost se také podílet vývoji dodávaného řešení. Čeká vás odpovědnost za definici rozsahu projektu a spolupráce s obchodníky v presales fázi a následně s projektovým managerem na řízení dodávky budete se podílet na tvorbě nabídek a kalkulací; účastnit se analýz a workshopů​.

✔️ Minimálně 5 let zkušeností s tvorbou návrhů solution architektury a vývojem aplikací

✔️ Znalost postupů a metodik v oblasti softwarového vývoje:
UML (Features, Use Cases, Requirements, Deployment Diagrams), Enterprise Architect, TOGAF, Agile/Waterfall

✔️ Výhodou zájem o aktivní programování v .NET / .NET Core

✔️ Zkušenost s vedením teamu

✔️ Prezentační a vyjednávací dovednosti

✔️ Angličtina min. na úrovni B2

NABÍZÍME

✅ Kanceláře při centru Brna v Žabovřeskách

✅ Auto, notebook, mobil s tarifem + zvýhodněný firemní telefonní tarif pro rodinné příslušníky

✅ Multisport karta, sick days, stravenky, občerstvení na pracovišti

✅ Příspěvek na životní a penzijní připojištění

✅ Podporu při odborném rozvoji, bohatou nabídku interních a externích školení, výuka AJ / NJ / RJ

✅ Po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office

KONTAKT

Filip Talach
filip.talach@experis.cz
+420 727 942 192

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY