Junior DevOps specialista

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský, celá ČR,
Město: Brno
Hledáme:Muže i ženy

Do brněnského R&D centra hledám DevOps specialistu, který se zajímá o cloudové technologie. Budeš k ruce současnému vytíženému Devopsákovi v Brně.

POPIS POZICE

Budeš součástí Analytics R&D týmu, který má v současnosti jednoho zkušeného DevOps kolegu, který ti bude po ruce. Tvým úkolem bude primárně řešení složitějších situací, podpora, instalace, ladění instalace a deployment interních/externích (zákaznických) aplikací. Nejedná se o 24/7 support – to dělá specializovaný support team. Většina infrastruktury běží na linuxu, je proto nezbytné, aby jsi měl zkušenost s instalováním SW na Linux.

Co bude konkrétně náplní tvé práce:

✅ Správa aplikačních serverů (linux, windows)

✅ Deployment aplikací (Kubernetes, Docker)

✅ Monitoring (Elastic/Kibana/Zabbix)

✅ CI/CD (Jenkins, Kubernetes, Docker, Swarm, podman)

✅ Komunikace a spolupráce s deployment kolegy po celém světě

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět:

☑️ Administrátorská znalost operačních systémů Linux a Windows

☑️ Základní orientace v DevOps nástrojích – Docker, Kubernetes

☑️ Orientace v síťových technologiích, architektuře sítí.

☑️ Dobrá znalost anglického jazyka – slovem a písmem

☑️ Skriptování – Python, Ansible, Bash, Powershell

NABÍZÍME

Co ti za to můžeme nabídnout?

✔️ 25 dní dovolené

✔️ Flexibilní pracovní doba

✔️ 3 sick days

✔️ Home office

✔️ Žádné držení pohotovosti

✔️ Práce na mezinárodních projektech

✔️ Kurzy angličtiny

✔️ Stravenky 100 Kč

✔️ Cafeteria systém 350 Kč/měsíčně

✔️ 1500 Kč příspěvek na penzijko

✔️ 50 000 Kč za doporučení kandidáta

✔️ Posilovna

✔️ Turnaje v stolním fotbale, firemní akce

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz
+420 727 921 374

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY