Technik se zkušeností s F-plyny

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Manuální práce, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Hledáme:Muže i ženy

Menší výrobní společnost s rodinnou atmosférou a přátelským pracovním prostředím hledá do svého týmu servisního technika do jednosměnného provozu. Pracoviště v okrese Praha – východ.

POPIS POZICE

  • montáž chladicích jednotek
  • instalace chladicích jednotek
  • servis chladicích jednotek (včetně zákroků přímo u zákazníka)

PROFIL KANDIDÁTA

  • praxe v oboru alespoň 1 rok
  • certifikát pro práci s F-plyny
  • zkušenosti s tvrdým pájením
  • výhodou Vám bude vyhláška 50

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • jednosměnný provoz od pondělí do pátku
  • práci v menším kolektivu spolupracovníků
  • pečlivé zaškolení a přátelské prostředí
  • odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem
  • smlouvu na HPP

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz
+420 728 275 980

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY