Security Team Leader (Fortinet + Microsoft)

Obor: IT konzultace, IT správa, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Tým Security má za úkol zajistit bezpečnost IT prostředí, identifikovat rizika, pomoci se zabezpečením dat, aplikací a identit v prostředí zákazníka. V portfoliu máme technologie těch nějvětších hráčů – samozřejmostí jsou technologie Microsoft, ale i řešení třetích stran jako je Fortinet nebo Qualys.

Nasazujeme Microsoft Defender Advanced Threat Protection, navrhujeme a nasazujeme ochranu dokumentů pomocí Microsoft Information Protection. Děláme také AD Security Assessmenty, mulitfaktorovu autentizaci, testy zranitelnosti, security healthchecky. Získáváme také první POC na nasazení SIEM nástroje Azure Sentinel.

POPIS POZICE

Půlka Vaší práce bude práce s lidmi a budování Vašeho týmu. Tým má dnes 2 architekty a 3 konzultanty. Cílem je rozrůst tým minimálně o další dva členy.

Nebojte se, tahle práce není čistě manažerská. Jako Team Leader budete stále aktivním článkem delivery týmu jako architekt, budete se podílet na presales aktivitách a budete ve velice úzkém vztahu se zákazníky.

Team Leader role (5 pracovníků)

  • Vedení týdenních týmových schůzek
  • Týmová operativa (schvalování absencí, školení, techniky..)
  • Hiring
  • 1 na 1 s členy týmu, revize osobních KPI
  • Kompeteční vedení členů týmu
  • Mentoring a plánovaní rozvoje členů týmu
  • Zjištování/zvyšování efektivity práce

Technická role

  • Presales aktivity
  • Architektura řešení (analýza prostředí zákazníka, návrh architektury, návrh implementačních scénářů)
  • Implementace Security řešení
  • Příprava dokumentace, sepsání manuálů, vyhodnocování assessmentů

  • Pokročilá znalost Microsoft bezpečnostních technologií (ideálně Microsoft M365, AZURE, Azure AD, MFA, MIP, Intune, ATA, Azure Sentinel), nebo pokročilá znalost oblasti network security (Fortinet)
  • Obecný přehled a znalost produktů Microsoft a Fortinet
  • Systematický přístup k práci
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Podílení se na směrování týmu bezpečnosti
  • Angličtinu na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

  • Zaměstnání v inovativní české IT společnosti
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Práci, ve které se nebudete nudit a velké projekty, na kterých se hodně naučíte
  • Odpovídající platové ohodnocení v rozložení fix + bonus
  • Zaměstnanecké benefity a firemní akce
  • Home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Tým špičkových expertů, kteří si rádi pomáhají a rádi se zajdou pobavit
  • Kariérní růst nastavený dle individuálního kariérního plánu
  • Kariérní změnu – možnost přechodu do jiné divize
  • Odborné certifikace
  • Příjemné kanceláře v blízkosti stanice metra Pankrác (C)

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY