Nákupčí s AJ nebo NJ – výrobní společnost

Obor: Elektro a automatizace, Nákup a sourcing,
Lokalita: Plzeňský,

Hledáme kandidáta, který bude mít zkušenosti v oblasti nákupu. Důležité je, aby měl člověk praxi z oblasti výrobního závodu a zvládl angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni.

POPIS POZICE

  • Příprava návrhů, objednávek, jejich sledování a koordinace s výrobou
  • Zodpovědnost za nákup materiálu
  • reporting a vyhodnocení dodavatelů
  • Spolupráce s kolegy v zahraničí i v ČR
  • Vyhledávání a výběr správných dodavatelů
  • Uzavírání dohod a zajištění jejich realizace
  • Komunikace s dodavateli, vedení meetingů a videokonferencí

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ nebo NJ – komunikativní úroveň
  • Systematické a analytické myšlení
  • SAP – výhodou
  • PC gramotnost – zejména dobrá znalost Excelu
  • Stresu odolnost, pečlivost, zodpovědnost, svědomitost
  • Schopnost rychle se učit novým věcem

NABÍZÍME

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Pozitivní firemní kulturu
  • Dotované stravování
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • Firemní akce
  • Roční odměny
  • Příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999