Finanční auditor

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Třinec
Hledáme:Muže i ženy

Do stabilní mezinárodní společnosti s českým sídlem v Třinci hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Interního finančního auditora. Pokud máte praxi alespoň 3 roky jako extrení či interní auditor a rádi byste pracovali na pozici, která Vám umožní procestovat svět, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

POPIS POZICE

– vedení auditů ve výrobních závodech po celém světě (audit procesů i dokumentů)
– zpracování auditních zpráv a jejich reportování
– analýza dat, identifikace rizik, návrh nápravných opatření

– zkušenost v oblasti finančního auditování (externí nebo interní)
– angličtina na velmi dobré úrovni
– chuť cestovat a nadále se rozvíjet
– drive a optimismus

NABÍZÍME

– atraktivní mzdové ohodnocení
– 13. plat
– týden dovolené navíc
– stravenky
– home office

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY