SW Specialista – Systém zákaznické komunikace

Obor: IT konzultace, IT vývoj, IT konzultace, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Ústecký,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Dodáváme jedinečné softwarové řešení pro tvorbu designu, kompozice a výrobu personalizovaných výstupů/dokumentů sloužících jako komunikační prostředek se zákazníky v tištěné a elektronické podobě (e-mail, sms, web aplikace a komunikace na mobilní zařízení, sociální sítě).

Tato softwarová platforma je snadno nasaditelné end-to-end řešení, které poskytuje – plnou datovou a procesní integraci, širokou funkcionalitu pro tvorbu designu a kompozice, spolupráci a schvalování, logikou podmíněnou distribuci výstupů s procesní automatizací fyzických i elektronických typů výstupů. Dodáváme nadstandardně spolehlivou technologii a služby vycházející z dodržování celosvětové certifikace ISO 9001:2008 a metodiky vývoje softwaru dle standardů CMMI.

POPIS POZICE

  • Pozice je součástí týmu SW specialistů v oddělení Proffesional Services, týmu jehož zaměřením je poskytovat služby spojené se SW produktem Quadient Inspire – technologie zákaznické komunikace
  • Pozice je součástí Divize Digital společnosti Evrofin Int.- Implementace softwarových řešení společnosti Quadient u zákazníků a poskytování následných služeb
  • Vytváření backendových i frontendových řešení
  • Komplexní práce s technologií Inspire od dizajnování dokumentů, práce s datovými soubory, testování, vytváření workflows, až po psaní scriptů v různých jazycích
  • Zapojení se do analýzy požadavků, návrhu řešení (architektury) nebo technického vedení projektů
  • Vývoj cloudových řešení
  • Integrace stávajících systémů zákazníků (ERP, CRM , databáze apod.) s technologií Quadient Inspire a následná tvorba zákaznických komunikací – např. Hromadný tisk, e-mail, sms, komunikace na sociální sítě, webové portály, mobilní aplikace apod. , vše v prostředí Quadient Inspire
  • Práce formou vzdáleného přístupu z kanceláře, vyjímečně on-site u zákazníků
  • Tvorba demo aplikací , účast na prezentacích technologií u zákazníků
  • Reporting PSO team leader
  • Občasné služební cesty na území ČR (v ojedinělých případech také SR, HU či jiné země)

PROFIL KANDIDÁTA

  • Minimálně 3 roky prokazatelé praxe na podobné pozici
  • Práce v oblasti Communication Management/Document Management/Services je výhodou
  • Zkušenost s týmovou prací
  • Vysoká míra zodpovědnosti a samostatnosti
  • Rozvinuté komunikační a prezentační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Flexibiita

NABÍZÍME

  • Práci v rozvájejícím se odvětví
  • Digitální komunikace
  • Práce v rozvájejícím se odvětví digitální komunikace
  • Specializované vstupní školení a průběžný rozvoj znalostí, systém vzdělávání
  • Práce ve společnosti s obchodním zaměřením na střední Evropu
  • Práce ve společnosti se zastoupením globální společnosti Quadient
  • Práce ve společnosti s 27 letou historií
  • Práce v příjemném pracovním kolektivu
  • Služební automobil pro služební cesty, notebook, telefon
  • Stravenky, dodatková dovolená

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz
+420 731 442 031

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY