Elektrotechnický zástupce – inteligentní domy / absolventy zaučíme

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, IT konzultace, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Jihočeský,
Město: České Budějovice
Hledáme:Muže i ženy

Pro moderní a rychle rostoucí společnost se zahraničním zázemím hledáme vhodné kandidáty na pozice Elektrotechnických zástupců. Mladý tým nadšených inovátorů rozšiřuje své řady o další členy elektro expertů, kteří se rádi učí novým věcem a nebojí se komunikovat (ani v angličtině).

POPIS POZICE

  • Návrhy a plánování možných zlepšení a řešení funkcí elektroinstalací s elektrikáři
  • Technická podpora zákazníkům i firemním partnerům
  • Obchodní podpora i odborná školení pro partnery
  • Kontrola kvality instalací při recertifikaci elektroinstalačních firem

  • Min. SŠ vzdělání elektro směru – nadšené absolventy rádi zaučíme
  • Zájem o moderní technologie a IT
  • Vášeň pro inovace v oblasti elektroinstalací
  • Komunikační schopnosti a obchodní ducha
  • Znalost angličtiny (min. B1 s ochotou se vylepšovat)
  • Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

NABÍZÍME

  • Zázemí moderní společnosti rodinného typu s nadšeným týmem změnit svět
  • Špičkové znalosti a zkušenosti v oboru
  • Odborné zaškolení a následné možnosti růstu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Team buildingové akce
  • Slevy na vlastní produkty

KONTAKT

Marie Valentová
marie.valentova@manpower.cz
+420 727 924 395

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY