Specialista logistiky – junior/senior

Obor: Doprava a logistika, Administrativa, Doprava a logistika, Zákaznický servis,
Lokalita: Středočeský,
Město: Divišov
Hledáme:Muže i ženy

Máte zájem o oblast logistiky, dokážete si představit koordinovat přepravu, komunikovat se sklady a zajistit, že zboží dorazí včas a podle plánů? Pokud chcete pracovat v menším přátelském týmu, dejte nám o sobě vědět a kolegové se postarají o vaše zaučení.

Zároveň se jedná i o příležitost pro zkušené logistiky, stávající šéf se posouvá na novou roli v rámci firmy a je zde prostor pro člověka s praxí a chutí vést tým o 4 lidech.

POPIS POZICE

Co bude vaší náplní práce:

  • kontrola zásob domácího skladu i skladů zákazníka
  • plánování pohybu zboží – přeprava, celní dokumentace, distribuce
  • komunikace se zejména se skladem, dispečery a nákupním oddělením
  • vytváření týdenních plánů a jejich každodenní aktualizace v interním systému
  • analyzování KPI ukazatelů spojených s logistickým plánováním

PROFIL KANDIDÁTA

Co by vám nemělo chybět:

  • zkušenosti v logistice, praxi v zásobovacím řetězci nebo skladování
  • komunikativní znalost anglického jazyka – čekají vás občasné telefonáty, e-maily s centrálou u zákazníka, IT odděleními, kolegy ze zahraničí
  • komunikativnost a být týmový hráč
  • znalost MS Excel – (základní práce s daty a jejich kontrola – filtry, funkce, formátování)
  • časová flexibilita – plánování směn s kolegy v týmu (pouze denní)

NABÍZÍME

Co vám společnost na oplátku nabídne:

  • Práci v příjemném pracovním prostředí a přátelskou atmosféru
  • Možnost profesního rozvoje
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky (100 Kč/den)
  • Kurzy anglického jazyka
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Roční bonusy a odměny za výročí u společnosti

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz
+420 703 865 347

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY