Vedoucí účetního týmu

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava
Hledáme:Muže i ženy

Do úspěšné stabilní společnosti s celosvětovým působením  hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici Vedoucí účetního týmu (oddělení závazků). Pokud ovládáte účetní a daňové zákony a zároveň máte zkušenost s vedením týmů ve větší společnosti, neváhejte nám zaslat svůj životopis.

Kromě zajímavé práce v centru Ostravy se můžete těšit na širokou škálu benefitů jako je týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu nebo příspěvek na penzijní připojištění.

POPIS POZICE

– vedení týmu čtrnácti finančních účetních na oddělení závazků
– dohlížení na dodržování účetní a daňové legislativy
– dohlížení na dodržování interních procesů, implementace změn vedoucích ke zefektivnění práce
– spolupráce při zpracování měsíčních a ročních závěrek dle ČÚS
– příprava podkladů pro audity

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ vzdělání ekonomického směru
– znalost daňových a účetních zákonů
– zkušenost s vedením týmu
– zkušenost s prací v mezinárodní společnosti
– znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

– práci v úspěšné mezinárodní společnosti (výkon práce v centru Ostravy)
– týden dovolené navíc
– příspěvek na stravování
– příspěvek na dopravu
– podporu profesního a jazykového vzdělávání
– příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@manpower.cz
+420 703 865 275

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY