Key User – Warehouse System

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro našeho klienta – logistickou společnost, působící na českém trhu téměř 20 let, hledáme nového kolegu na pozici Key User pro Warehouse System. Společnost nyní zaměstnává více než 500 zaměstnanů a nabízí svým zákazníkům kompletní logistické služby zahrnující pozemní, námořní i leteckou přepravu a přidružené poradenství.

POPIS POZICE

  • Zajištění podpory uživatelů především v rámci skladového systému
  • Testování skladového systému
  • Školení nových uživatelů
  • Příprava školících materiálů a návodů
  • Komunikace s IT oddělením
  • Podpora při implementaci

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zkušenost s logistickým/skladovým systémem
  • SŠ vzdělání technického/logistického směru
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Analytické myšlení
  • Pro-zákaznický přístup
  • Schopnost efektivní komunikace

NABÍZÍME

  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení na interní systém
  • Možnost profesního/osobního rozvoje a růstu
  • Kafetérie
  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Zázemí a podpora silné společnosti
  • Skvělá firemní kultura a fajn kolektiv
  • Firemní akce

KONTAKT

Jitka Koudelková
jitka.koudelkova@experis.cz
+420 725 877 250

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY