Industry SW Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: celá ČR,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Jsme společnost, která razí cestu moderní technologii v oboru vážení, krájení a etiketování. Dnes působíme ve 120 zemích s přibližně 3 900 zaměstnanci. Spojujeme tradiční hodnoty rodinné společnosti a příležitosti mezinárodního kariérního rozvoje celosvětově působící skupiny.

V Praze jsme nově vytvořili zajímavou pozici Industry SW Developera, který bude mít na starosti následující aktivity:

POPIS POZICE

  • Vývoj, údržba a modifikace průmyslového řešení a produktů společnosti na základě požadavků zákazníka
  • Integrace SW a HW s informačními systémy zákazníka
  • Testování a implementace SW řešení do reálného produkčního prostředí
  • Analýza specifikace požadavků zákazníka, realizace, testování a integrace se systémy třetích stran
  • Vytvoření technické dokumentace a dokumentace pro servisní tým
  • Vývoj interní metodologie a standardů pro dokumentaci a ukládání SW kódu
  • Participace na školení servisního týmu a koncových uživatelů
  • Kontrola běžících a nedávno dokončené projektů, vyhodnocování výsledků, efektivity práce a možné návrhy na zlepšení
  • Rozvoj a udržování dobrých vztahů se zákazníky, obchodními partnery a dodavateli společnosti
  • Aktivní spolupráce s odděleními napříč společností

PROFIL KANDIDÁTA

  • znalost programování v C# .NET, .NET Core, Delphi
  • SQL (MS SQL, Oracle)
  • zkušenost s frontend vývojem
  • angličtina na středně pokročilé úrovni- dorozumí se a chápe anglicky psanou dokumentaci
  • řidičský průkaz
  • ochota cestovat v rámci ČR a příležitostně v rámci Evropy

Budeme rádi pokud:

  • znáte Object Pascal (Embaracadero Delphi)
  • znáte Firebird

Budeme nadšení, pokud:

  • máte minimálně 5 let zkušeností s vývojem SW, nejlépe v programovatelných průmyslových systémech, jako je Simatic STEP7, LOGO
  • máte kušenosti s vývojem SW, který je součástí komplexního řešení zahrnujícího hardware, software a služby
  • znáte komunikační protokoly TCP / IP a základy jejich správy

NABÍZÍME

  • roční bonus
  • služební vůz i k osobnímu využití
  • mobilní telefon a notebook
  • 25 dní dovolené a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů
  • různorodou práci v mezinárodní společnosti

KONTAKT

Radka Čornejová
radka.cornejova@experis.cz
+420 725 980 913

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY