Business development manager – IT

Obor: IT konzultace, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Pro společnost, která je tuzemským i evropským dodavatelem IT služeb obsazujeme pozici Business development manager NetApp.

Pokud máte zkušenosti s obchodem v oblasti IT a alespoň minimální základní znalost virtualizace, LAN a SAN, neváhejte ná zaslat Váš životopis !

POPIS POZICE

  • Rozvoj prodeje a distribuce produktů světového lídra v oblasti data center a cloud a s tím spojených služeb v ČR.
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Příprava a prezentace obchodních nabídek
  • Vendor a partner management
  • Vedení obchodních jednání
  • Produktový management, specifikace produktů a služeb, případové studie, vývoj produktu, cenotvorba
  • Přímá podpora obchodníků v pre-sales fázi
  • Komunikace a koordinace s dodavateli/výrobci
  • Řízení marketingových aktivit a fondů

PROFIL KANDIDÁTA

  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti IT obchodu
  • Zájem o IT oblast
  • Alespoň základní znalost virtualizace, LAN a SAN
  • Prezentační dovednosti
  • Pečlivost, odpovědnost, časovou flexibilitu a proaktivní přístup
  • Alespoň středně pokročilou znalost AJ

NABÍZÍME

  • Stravenky
  • Možnost občasné práce z domova
  • Sick days
  • Služební notebook i telefon
  • Až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby
  • Výuku anglického jazyka
  • Multisport karta
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Zajímavý bonusový systém

KONTAKT

Anna Vítová
anna.vitova@experis.cz
+420 773 769 174

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY