Sales Manager pro Východní Čechy a Moravu – Manipulační technika

Obor: Nákup a sourcing, Doprava a logistika,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové
Hledáme:Muže i ženy

Pro společnost zabývající se prodejem a pronájmem manipulační tecniky obsazujeme pozici Obchodního manažera

Pokud máte zkušenosti s prodejem technických produktů v oblasti stavebnictví nebo strojírenství, zašlete nám Váš životopis !

POPIS POZICE

  • Péče o stávající zákazníky a akviziční činnost
  • Tvorba prodejních cen, tvorba nabídek na prodej a pronájem
  • Přímý prodej a prezentace produktů klientům
  • Starost o obchdní případ od A po Z
  • Nástup od 1.1. 2021

  • Praxe s prodejem techniky v oblasti stavebnictví, strojírenství, výroby
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost NJ výhodou

NABÍZÍME

  • Služební vůz k využití i pro soukromé účely
  • Firemní telefon i notebook
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

KONTAKT

Anna Vítová
anna.vitova@experis.cz
+420 773 769 174

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY