Obchodní ředitel/ka (potravinářství)

Obor: Vyšší management, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

Společnost, pro kterou obsazujeme pozici Obchodního ředitele (m/ž), podniká v oblasti potravinářství.

POPIS POZICE

Co budete mít na starosti?

  • Vedení a rozvoj obchodního týmu (5 lidí)
  • Akvizici nových zákazníků – obchodních řetězců v ČR, příp. i v zahraničí (po domluvě)
  • Následnou péči o klienty
  • Reporting vedení společnosti

Oblast působení: ČR

PROFIL KANDIDÁTA

Váš profil:

Pro tuto pozici je nezbytné, abyste měl/a zkušenosti s vedením týmu, obchodem v oblasti potravinářství a akvizicemi obchodních řetězců.

Potřebujeme také:

  • Pokročilou úroveň angličtiny (slovem i písmem)
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

Nabízíme:

  • HPP na dobu neurčitou
  • Nástup dle domluvy
  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Bonusy
  • Stravenky
  • Mobilní telefon, notebook, auto
  • Sídlo firmy: Praha

KONTAKT

Ľubomíra Rybošová
lubomira.rybosova@experis.cz
+420 733 165 052

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY