TECHNICAL SALES DIRECTOR

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management, Obchod, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha
Hledáme:Muže i ženy

POPIS POZICE

  • Vedení a rozvoj týmu obchodu a týmu technické podpory a externích zakázek, jejich motivace a průběžné hodnocení jejich činnosti a výsledků (cca 10 lidí)
  • Péče o klíčové dodavatele a obchodní partnery, účast na obchodních jednání
  • Řízení externích zakázek
  • Zpracování a rozvoj strategie prodeje a marketingu firmy, tvorba cen
  • Vyvíjení nových obchodních strategií a příležitostí
  • Stanovení obchodních plánů, kontrola jejich efektivního plnění a zodpovědnost za prodejní výsledky
  • Schvalování obchodních smluv a zakázek
  • Reporting Řediteli divize

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání v technickém oboru (elektro, strojní apod.)
  • Min. 5 let zkušenost s řízením obchodního týmu ve výrobní oblasti
  • Podmínkou zkušenost obchodem, s technickým poradenstvím, znalost prostředí výrobních firem a trhu, projektového managementu
  • AJ – pokročilá – schopnost vést obchodní jednání v anglickém jazyce
  • ŘP sk.B – ochota cestovat po ČR

NABÍZÍME

  • Služební automobil, notebook, mobil
  • Flexibilní rozvržení pracovní doby
  • Kvartální bonus
  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days, stravenky, vzdělávání
  • AJ – pokročilá

KONTAKT

Iva Klimešová
Iva.Klimesova@experis.cz
+420 730 162 002

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY