Vedoucí výrobního úseku v automotive se skvělými benefity

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Slaný
Hledáme:Muže i ženy

Společnost s přátelskou firemní kulturou, která se zabývá výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu Vedoucího výroby s předchozími zkušenostmi na obdobné pozici. Nabízíme širokou škálu benefitů a pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracoviště ve Slaným.

POPIS POZICE

  • zodpovědnost za přímé vedení a koordinování výroby na montážní lince
  • zodpovědnost za zaškolení a hodnocení zaměstnanců výroby
  • tvorba provozní dokumentace
  • vyhodnocování údajů o výrobě
  • zodpovědnost za kvalitu a efektivnost výroby

PROFIL KANDIDÁTA

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením zaměstnanců ve výrobě podmínkou
  • středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • vynikající komunikační dovednosti
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • uživatelské znalost PC

NABÍZÍME

  • mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • 6 dnů zdravotního volna
  • flexibilní pracovní dobu
  • stravenky
  • závodní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • kafetérie (roční příspěvek na sport, cestování, kulturu a zdraví)
  • firemní akce
  • smlouvu na HPP na dobu neurčitou

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici na čísle 728 275 980. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

KONTAKT

Andrea Laganová
andrea.laganova@experis.cz
+420 734 685 398

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY